Projektový management

Máme tým projektových manažerů vyškolený ve všech metodologiích, které může vaše firma potřebovat – PMP, Prince2, Agile atd.

…a měli byste si nás najmout, protože máme…

1. ZKUŠENÉ PROJEKTOVÉ MANAŽERY

Přibližně 70 % IT projektů se každý rok nepodaří realizovat jen proto, že nesplňují očekávání zákazníků. Máme tým specialistů, kteří se starají o to, aby vaše projekty byly dodány na základě vašich potřeb.

2. ÚSPĚŠNÉ PROJEKTY

Projekty, nejen softwarové infrastruktury, jsou složité a časově náročné a znamenají značné náklady a také rizika. Prokázali jsme úspěšnou realizaci projektů bez přerušení, protože jsme zvyklí pracovat v citlivých prostředích.

3. RŮZNÉ METODIKY

Máme projektové manažery, kteří dodržují všechny PM metodiky – klasický waterfall, agilní přístup, metoda Kaizen, procesní metodiky Lean Six Sigma atp. Vždy se ujistíme, že vybraný projektový manažer rozumí vašim konkrétním potřebám.

4. VYHOVUJEME VAŠÍ KULTUŘE

Nemusíte procházet zdlouhavým náborovým procesem a riskovat, že najmete někoho, kdo nebude souznít s vaší firemní kulturu. Náš tým specialistů je připraven. Pečlivě vyhodnotíme vaše potřeby a přiřadíme takovou osobu, která přesně odpovídá vaší kultuře a cílům projektu.

Kdy nás integrovat jako externího projektového manažera pro váš projekt?

EXTERNÍ POMOC

KDYŽ vaše společnost potřebuje splnit zadané cíle a vy potřebujete všechny své interní zdroje na podporu svých běžných každodenních operací a není kdo by měl kapacitu pracovat na rozvojových aktivitách.

NOVÝ PROJEKT

POKUD jste identifikovali nový podnět, nápad, který potřebujete řídit jako projekt a nechcete na to plýtvat cennými interními zdroji, případně si prostě nevíte rady.

KONKURENČNÍ VÝHODA

POKUD potřebujete navrhnout, vyvinout a důsledně dodat nové funkcionality do jakéhokoliv interního systému či procesu tak, abyste si udrželi náskok před konkurencí a zároveň chcete mít jistotu, že projekt bude implementován tak, jak očekáváte.

KVALIFIKOVANÍ PROJEKTOVÝ MANAŽEŘI

POKUD pro zajištění běžného provozu potřebujete své zaměstnance na stávajících pracovních pozicích, než aby se podíleli na vedení projektů, na jejichž realizaci můžete využít kapacity kvalifikovaných projektových manažerů.

Kontaktujte nás

Jsem