Školení a workshopy

Nejběžnější školení, která zprostředkováváme, jsou

gROW toGETher

Naše vlajková loď školení. Komplexní a robustní balíček, jednotlivých WS, který zdokonalí vůdčí schopnosti, techniky spolupráce, způsoby poskytování konstruktivní a motivující zpětné vazby, zvládání konfliktů a dalších, pro vás a vaši společnost, aktuálních rozvojových témat. Strukturu školení upravíme na základě vašich požadavků.

Kontaktujte nás pro více informací!

Projektový management

Vysoce interaktivní školení pro projektové manažery s doporučenou praxí 1-2 roky. Soustředíme se na technické dovednosti v kombinaci s řízením lidí a leadershipem. Jedná se o vysoce efektivní nácvik teoretických znalostí s praktickými cvičeními.

Kontaktujte nás pro více informací!

VŮDČÍ SCHOPNOSTI

Nabízíme vám workshop zaměřený na rozvoj vůdčích dovedností, jako je motivace zaměstnanců, inovace, budování vztahů, vyjednávací dovednosti a další, které jsou součástí balíčku. Přesnou osnovu školení vždy přizpůsobujeme vašim konkrétním potřebám.

Kontaktujte nás pro více informací!

ŘÍZENÍ ZMĚNY

Workshop zacílený na řízení změn vybaví své účastníky schopností, jak porozumět procesu změny, naplánovat změnu, implementovat ji, komunikovat ji a hlavně –vyhnout se obávám ze změny a dokázat z ní získat maximum jak pro společnost, tak pro jednotlivce.

Kontaktujte nás pro více informací!

MĚKKÉ DOVEDNOSTI

Workshopy zaměřené na Soft Skills zlepšují komunikační dovednosti, řešení konfliktů a řízení rizik. Naučíme vás prezentovat před nejvyšším managementem a efektivně usnadnit offline nebo online schůzky. Nabídka soft-skill školení je široká a vždy ji přizpůsobujeme vašim potřebám.

Kontaktujte nás pro více informací!

TVRDÉ DOVEDNOSTI

Zprostředkujeme školení a naučíme vaše zaměstnance efektivně pracovat a využívat veškeré funkcionality MS Office. Vybavíme vás znalostí práce s Excelem, PowerPointem, nebo vás zasvětíme do práce s MS Projectem či O365, SharePointem a pro pokročilé dokážeme sdílet kouzla práce s PowerAutomate. Tento modul, stejně jako všechny ostatní, lze upravit podle vašich konkrétních potřeb.

Kontaktujte nás pro více informací!

Reference

Kontaktujte nás

Jsem