O nás

Náš příběh

Začali jsme v roce 2017, kdy naší hlavní doménou byly projekty a projektové řízení jako takové.

Jako společnost jsme se rozhodli růst pomalu a soustředit se na kvalitu před kvantitou. Naši klienti, znalí kvality naší práce, nás zapojovali do dalších a dalších projektů a my jsme rozšiřovali naše služby a odbornost. Dnes nabízíme celou škálu činností jako vývoj softwaru, zajišťování kvality a testování softwaru, stejně jako celou řadu služeb souvisejících s činností projektového řízení a pořádání workshopů speciálně zaměřených na rozvoj měkkých dovedností.

Jednou z našich zásad je, že když pracujeme na projektu, nezůstáváme pouze externími konzultanty. Stáváme se součástí týmu našeho klienta. Je pro nás klíčové souznít s vaší firemní kulturou a pochopit vaše cíle. Kdekoliv pak vidíme příležitost pro zlepšení nebo dokonce riziko, nabízíme vám řešení. Našim cílem je být našim klientům opravdovým partnerem, pravou rukou, která dokáže pomoci všude tam, kde si sami nevíte rady a stát se tak nedílnou součástí vaší kultury, přispěvatelem k dosažení vašich cílů. Partnerem, který vás nikdy nenechá na holičkách a který spolu s vámi, pracuje na vašem růstu. I proto se k nám 95 % našich zákazníků opakovaně vrací.

 

Jsme společnost, která je a vždy bude založena na odborných znalostech a integritě svých lidí, které si ke spolupráci pečlivě vybírá. Díky tomu jsme schopni poskytovat nejen krabicová řešení jak je to běžné, ale především řešení kompletně na míru tomu, co právě potřebujete.

Naše hodnoty

PARTNERSTVÍ

Pro naše klienty jsme skutečným partnerem, protože jim vycházíme vstříc, nasloucháme jim a vždy jednáme otevřeně. Protože jsme hrdí na svoje úspěchy, ale nevyhýbáme se ani zodpovědnosti za chyby, které se mohou vyskytnout, vytváříme dlouhodobé a férové vztahy postavené na vzájemné důvěře a porozumění.

KVALITA

Způsob, jakým provádíme veškeré naše aktivity, vychází z dlouholeté praxe, zkušeností a odborných znalostí. Na realizaci každého projektu si dáváme záležet a věříme, že pouze kvalitně odvedená práce je klíčem k úspěchu. Kvalita reprezentuje naše dobré jméno a představuje důvod, proč se k nám klienti vracejí. Naším cílem je, aby lidé nepoptávali službu, ale DEV PACK.

PROFESIONALITA

Pracujeme s odhodláním, ale hlavně s vášní, a to nám umožňuje uspokojovat potřeby našich klientů. Profesionalita je klíčovým základem našeho úspěchu a absolutní nutností pro všechny naše konzultanty.

Naše kultura

Našim lidem jsme oporou a vážíme si jich. Jsme hrdí na jejich výkony a ceníme si jejich odvedené práce. Ke svým zaměstnancům a konzultantům přistupujeme individuálně a dáváme jim prostor pro růst. Záleží nám na každém člověku, který tvoří značku DEV PACK, proto nám nejsou lhostejné ani různé životní situace, které svým lidem pomáháme společně řešit.

Pro naše klienty poskytujeme služby nejvyšší kvality a víme, že je to náš tým, který nám to pomáhá vytvářet, proto si jich vždy budeme vážit a podporovat je.

Ukažte nám svůj potenciál, my vám ukážeme, jak jej můžeme společně využít. Víme, že vaše vášeň nám pomůže dosáhnout výjimečných výsledků, a proto ji budeme po celou dobu podporovat. Vážíme si vás a chováme se k vám čestně a důstojně.

 

Víme, že když rostete, rosteme s vámi.

JAK PRACUJEME

1

The 1st date

It’s exactly what it sounds like. We want to know you and your business. We’re full of questions, and we answer all yours.

2

Expectations’ setup

We also want to know your expectations to be sure that we are the right fit for each other.

3

SLA

If we are confident that we are the good fit and fulfil your expectations, we proceed with the SLA.

4

Process’ mapping

You let us in. We conduct a thorough study of the current situation, interlinked systems and processes to identify all dependencies.

5

Specific proposal

Based on the results of the previous study, we propose the solution specific to your needs and the current situation.

6

Teamwork

After you approve what we proposed, we engage all your team members affected by the new solution. We work with your employees and business partners hand in hand, as ONE team. We explain the specifics of the process, and eliminate any distrust it might face.

7

Work in progress

Now, it’s time for us to develop what we promised, whether it is a new app, PMO office, or any other product. Don’t worry, we’re still working hand in hand with everyone as one team! Throughout the whole process, you and your employees are informed about the progress and the current state.

8

Implementation

Gradually, we implement the solution to your internal structures, as always – hand in hand with your employees. We ensure the smooth transition without any disruptions to your current operations.

9

Post-implementation care

We stay till you want us to. We take care of any post-implementation showstoppers that might occur.

Proč my?

RYCHLOST

Pracujeme flexibilně a volíme ty nejvhodnější experty pro váš projekt. Nejsme zatíženi složitou hierarchií, garantujeme rychlý průběh projektu, stejně jako rychlé reakce na vaše případné dotazy.

KVALITA

Kvalita je základním pilířem naší práce. Klienti, se kterými spolupracujeme, s námi zůstávají právě proto, že jim naše produkty dopomohly zlepšit své podnikání, udržet si klienty a zvýšit efektivitu vlastních procesů.

ZÁKAZNÍK NA PRVNÍM MÍSTĚ

Když se chopíme vašeho projektu, už to nejste VY a DEV PACK, jsme to MY. Spolupracujeme s vámi po celou dobu a implementujeme vaše požadavky do NAŠEHO projektu. Stáváme se vaším partnerem a pomáháme vám udržet si náskok před konkurencí díky neustálému zlepšování a zefektivňování procesů a produktů.

Kontaktujte nás

Jsem