O nás

Náš příběh

Začali jsme v roce 2017, kdy naší hlavní doménou byly projekty a projektové řízení jako takové.

Jako společnost jsme se rozhodli růst pomalu a soustředit se na kvalitu před kvantitou. Naši klienti, znalí kvality naší práce, nás zapojovali do dalších a dalších projektů a my jsme rozšiřovali naše služby a odbornost. Dnes nabízíme celou škálu činností jako vývoj softwaru, zajišťování kvality a testování softwaru, stejně jako celou řadu služeb souvisejících s činností projektového řízení a pořádání workshopů speciálně zaměřených na rozvoj měkkých dovedností.

Jednou z našich zásad je, že když pracujeme na projektu, nezůstáváme pouze externími konzultanty. Stáváme se součástí týmu našeho klienta. Je pro nás klíčové souznít s vaší firemní kulturou a pochopit vaše cíle. Kdekoliv pak vidíme příležitost pro zlepšení nebo dokonce riziko, nabízíme vám řešení. Našim cílem je být našim klientům opravdovým partnerem, pravou rukou, která dokáže pomoci všude tam, kde si sami nevíte rady a stát se tak nedílnou součástí vaší kultury, přispěvatelem k dosažení vašich cílů. Partnerem, který vás nikdy nenechá na holičkách a který spolu s vámi, pracuje na vašem růstu. I proto se k nám 95 % našich zákazníků opakovaně vrací.

 

Jsme společnost, která je a vždy bude založena na odborných znalostech a integritě svých lidí, které si ke spolupráci pečlivě vybírá. Díky tomu jsme schopni poskytovat nejen krabicová řešení jak je to běžné, ale především řešení kompletně na míru tomu, co právě potřebujete.

Naše hodnoty

PARTNERSTVÍ

Pro naše klienty jsme skutečným partnerem, protože jim vycházíme vstříc, nasloucháme jim a vždy jednáme otevřeně. Protože jsme hrdí na svoje úspěchy, ale nevyhýbáme se ani zodpovědnosti za chyby, které se mohou vyskytnout, vytváříme dlouhodobé a férové vztahy postavené na vzájemné důvěře a porozumění.

KVALITA

Způsob, jakým provádíme veškeré naše aktivity, vychází z dlouholeté praxe, zkušeností a odborných znalostí. Na realizaci každého projektu si dáváme záležet a věříme, že pouze kvalitně odvedená práce je klíčem k úspěchu. Kvalita reprezentuje naše dobré jméno a představuje důvod, proč se k nám klienti vracejí. Naším cílem je, aby lidé nepoptávali službu, ale DEV PACK.

PROFESIONALITA

Pracujeme s odhodláním, ale hlavně s vášní, a to nám umožňuje uspokojovat potřeby našich klientů. Profesionalita je klíčovým základem našeho úspěchu a absolutní nutností pro všechny naše konzultanty.

Naše kultura

Našim lidem jsme oporou a vážíme si jich. Jsme hrdí na jejich výkony a ceníme si jejich odvedené práce. Ke svým zaměstnancům a konzultantům přistupujeme individuálně a dáváme jim prostor pro růst. Záleží nám na každém člověku, který tvoří značku DEV PACK, proto nám nejsou lhostejné ani různé životní situace, které svým lidem pomáháme společně řešit.

Pro naše klienty poskytujeme služby nejvyšší kvality a víme, že je to náš tým, který nám to pomáhá vytvářet, proto si jich vždy budeme vážit a podporovat je.

Ukažte nám svůj potenciál, my vám ukážeme, jak jej můžeme společně využít. Víme, že vaše vášeň nám pomůže dosáhnout výjimečných výsledků, a proto ji budeme po celou dobu podporovat. Vážíme si vás a chováme se k vám čestně a důstojně.

 

Víme, že když rostete, rosteme s vámi.

JAK PRACUJEME

1

První schůzka

Je to přesně tak, jak to zní. Chceme znát vás a vaši firmu. Máme plno otázek a na všechny vaše odpovídáme.

2

Nastavení očekávání

Chceme také znát vaše očekávání, abychom si byli jisti, že se k sobě hodíme.

3

SLA

Pokud jsme přesvědčeni, že se k nám hodíme a splníme vaše očekávání, přistoupíme k dohodě SLA.

4

Mapování procesu

Nahlédli jsme pod pokličku. Provádíme důkladnou studii současné situace, propojených systémů a procesů, abychom identifikovali všechny závislosti.

5

Konkrétní návrh

Na základě výsledků předchozí studie navrhneme řešení na míru vašim potřebám a aktuální situaci.

6

Týmová práce

Jakmile si společně odsouhlasíme návrh řešení, zapojíme všechny členy vašeho týmu, kterých se nové řešení týká. Spolupracujeme s vašimi zaměstnanci a obchodními partnery ruku v ruce jako JEDEN tým. Vysvětlujeme specifika procesu a eliminujeme jakoukoli nedůvěru, které by mohl čelit.

7

Probíhající práce

Nyní je čas, abychom vyvinuli to, co jsme slíbili, ať už je to nová aplikace, kancelář PMO nebo jakýkoli jiný produkt. Nebojte se, stále pracujeme ruku v ruce se všemi jako jeden tým! V průběhu celého procesu jste vy i vaši zaměstnanci informováni o průběhu a aktuálním stavu.

8

Implementace

Postupně implementujeme řešení do vašich interních struktur, tak abychom nenarušili provozní kontinuitu, bezpečnost a případná další kritéria. To vše v souladu s interními postupy a ruku v ruce s vašimi zaměstnanci. Hladký přechod na nové řešení bez ohrožení plynulosti provozu, vašich procesů a bezpečnosti, je naše doména.

9

Poimplementační péče

Zůstaneme tak dlouho, jak budete chtít a potřebovat. Naše péče nekončí dřív než vám dodáme veškerou poimplementační podporu s cílem zajistit hladký ostrý provoz a eliminaci možných rizik.

Proč my?

RYCHLOST

Pracujeme flexibilně a volíme ty nejvhodnější experty pro váš projekt. Nejsme zatíženi složitou hierarchií, garantujeme rychlý průběh projektu, stejně jako rychlé reakce na vaše případné dotazy.

KVALITA

Kvalita je základním pilířem naší práce. Klienti, se kterými spolupracujeme, s námi zůstávají právě proto, že jim naše produkty dopomohly zlepšit své podnikání, udržet si klienty a zvýšit efektivitu vlastních procesů.

ZÁKAZNÍK NA PRVNÍM MÍSTĚ

Když se chopíme vašeho projektu, už to nejste VY a DEV PACK, jsme to MY. Spolupracujeme s vámi po celou dobu a implementujeme vaše požadavky do NAŠEHO projektu. Stáváme se vaším partnerem a pomáháme vám udržet si náskok před konkurencí díky neustálému zlepšování a zefektivňování procesů a produktů.

Kontaktujte nás

Jsem