Reference

Reference od našich klientů

Implementace PMO včetně pravidel a procesů

DEV PACK kompletně implementovali naše PMO. Spravovali pro nás konkrétní projekty a kompletně pro nás nastavili procesy pro sledování a plánování kapacit napříč společností. PMO v současné době koordinuje aktivity mezi obchodními jednotkami, IT a centrálou a procesy byly úspěšně implementovány, i když to nebylo snadné. Přesto díky osobnímu přístupu generální ředitelky, která má
nadstandardní vztah ke kvalitě dodávky, jsme tyto překážky překonali.
DEV PACK nastavil matici priorit a podmínky procesu nominace a schvalování v rámci této matice. Doporučuji společnost DEV PACK, protože prokázali dostatečnou kapacitu, ale i flexibilitu odpovídající potřebám AXA PARTNERS CEE. Je to společnost složená z lidí skutečného kalibru.

Jan Broďák, COO, AXA Partners Central & Eastern Europe a.s.

„Implementace PMO včetně pravidel a procesů“

V Ostra a.s. (dříve Skupina ČSAD) jsme se dostali do situace, kdy bylo potřeba efektivně řídit rostoucí množství rozvojových a strategických projektů, případně i programů. Hledali jsme způsob, jak zajistit efektivitu při řízení všech činností a zároveň komplexní a osvědčené postupy, které nám pomohou zvládnout a dodat vše podle očekávání. DEV PACK navrhl implementaci Projektové kanceláře (PMO) s projektovou metodikou, která vyhovuje našemu podnikatelskému prostředí. Byli rychlí v komunikaci s naším PR, rychle pochopili naše požadavky a implementovali PMO odrážející specifika našeho podnikatelského prostředí a priority.

Martin Berka, Business Development Director, OSTRA a.s.

„Vývoj a integrace ERP na míru“

V nedávné době stál tým ISIT před zásadním rozhodnutím, vybrat si toho správného partnera pro další rozvoj svého hlavního produktu – ERP systému. Věděli jsme, že s tímto projektem projdeme v rámci organizace hlubokými změnami, a proto byl výběr správného dodavatele zásadní. DEV PACK nám pomohl projít procesem změn a integrovat nové firemní procesy. Podařilo se nám změnit interní systém hodnocení a přizpůsobit jej nově definovaným cílům jednotlivců a týmu.
Mnoho firem na trhu tvrdí, že dokážou řídit projekt. Ale to platí jen pro některé!“

— Ing. Jiří Pudich, MBA jednatel, ISIT a.s.

“Školení a workshopy“

S DEV PACKem spolupracujeme na přípravě a facilitaci workshopů pro naše zaměstnance již od roku 2018. Školí naše zaměstnance v oblasti měkkých dovedností, což je klíčové, protože mnozí z nich se stanou team leadery nebo Scrum Masters, a proto víme, že je nezbytné připravit je na jejich vedoucí role. Na naší spolupráci si nejvíce ceníme přátelského, ale profesionálního přístupu týmu DEV PACK.

— Nela Cholewiková, HR Partner & IT Sourcer, CertiCon a.s.

„Mentorování projektových manažerů“

DEV PACK působí jako mentorský partner pro naše projektové manažery a užíváme si každou interakci s nimi. Setkání jsou vedena v přátelské atmosféře, učíme se příklady z reálného prostředí. Každé setkání řeší problémy, které jsme představili dříve, komunikace je přátelská a profesionální, a co je nejdůležitější – k věci, ne přes nějaké teoretické problémy. Stali jsme se partnery a DEV PACK je neocenitelnou součástí našeho úspěchu nyní i v budoucnu. Děkujeme, že jste nás mentorovali!

— Marek Kováč, GOV Consulting Team Coordinator & Honza Matoušek, Delivery Master, Phonexia s.r.o.

“Projektová podpora implementace GDPR”

Oceňujeme spolehlivost, zkušenosti a profesionální přístup společnosti DEV PACK v oblasti služeb projektového řízení. Jejich služby jsou vždy kvalitní a rychlé.

— Jana Kuchařová, personální manažerka, PKP Cargo a.s.

„Vytvoření interaktivního webu s možností online registrace do Advokátní kanceláře“

Pro nás jako klienta je spolupráce s DEV PACK od samého začátku velmi příjemnou zkušeností. Do té doby jsme se vždy potýkali s nedodělky, nedodělanými funkcionalitami a abychom chyby programátorům vysvětlili, museli jsme hodně času věnovat vlastnímu zkoumání, co nám nefunguje, kde a co je špatně napsáno atd. Na to nemáme čas ani schopnosti.
V okamžiku, kdy se DEV PACK ujal kompletního přetestování, koordinace s dodavatelem a správného popisu chyb, nemuseli jsme se o nic starat. Oceňujeme profesionální jednání, výjimečný klientský přístup, dodržování dohodnutých termínů. Z celého srdce je doporučujeme.

Mgr. Martin Polách, advokát, Advokátní kancelář „Advokát POLÁCH“

“Rozšíření vývojového IT týmu“

Naše spolupráce se společností DEV PACK začala v říjnu 2020, kdy nám pomohla rozšířit tým našich vývojářů. Potřebovali jsme provést refaktoring kódu s následným dalším začleněním do produktového portfolia. DEV PACK je obchodní partner, kterého můžeme vřele doporučit, a v budoucnu s nimi určitě rozšíříme spolupráci. Všechno běží hladce!

Denisa Honusová, Marketing Specialist, Poski com s.r.o.

“Školení a workshopy“

Ve spolupráci s DEV PACK vytváříme semináře a workshopy související s projektovým řízením na Sharepointu. Oceňuji jejich flexibilitu, přijatelné ceny a individuální přístup. Doporučuji spolupráci s nimi.

Richard Přenosil, Training manager, AXA Partners Central & Eastern Europe a.s.

Program “gROW to GETher”

Oceňuji, že školicí programy byly přizpůsobeny našim konkrétním obchodním potřebám. Lektoři byli velmi profesionální a vedli workshopy ve vhodné kombinaci teorie a praktických cvičení. Naučil jsem se a otestoval mnoho nových věcí a procesů, které určitě využiji při své práci vedoucího týmu. Děkuji!

— Ladislav Kozák, Scrum Master, CertiCon a.s.

“Testování a kontrola kvality nového webu”

Každá firma potřebuje dobře fungující web, který je vizuálně i technicky vyladěný. Kromě kvalitního obsahu je důležité, aby web poskytoval nejen potřebné informace, ale také fungoval rychle, bez chyb. Pokud chcete znát silné stránky svého webu, testeři z DEV PACKu vám je odhalí.
Spolupracujeme s týmem DEV PACK na testování webových stránek před jejich předáním našim klientům. Kromě profesionálního přístupu oceňuji také smysl pro detail a přístup orientovaný na řešení. Při spolupráci víme, že klient od nás dostal perfektní web na míru.

Lukáš Janovec, Web Developer, Krásnô studio s.r.o.

„Rozšíření týmu IT vývojářů“

Spolupráce se společnosti DEV PACK je velmi příjemná a přínosná. Reakce na naše dotazy a požadavky jsou velmi rychlé a dokážeme se vždy velmi rychle dohodnout. Sdílíme stejné priority, mezi něž patří i spokojenost našich vývojářů. Toto nás společně posouvá vpřed.

Veronika Lepetová, Delivery manager, eProvement s.r.o.

Případové studie

-> Zvýšení prodeje

-> Přesnost dat

-> Zlepšení bezpečnosti uložených dat

Proč se vyplatí nepodceňovat Quality Assurance and Testing?

#testování #procesy #energie

Mezinárodní poskytovatel služeb (dále jen Společnost), který dodává klíčové služby zdravotnickým zařízením a velkým továrnám. Call centrum společnosti obdrželo od svých zákazníků v krátkém časovém období obrovské množství stížností, z nichž mnohé uváděly dvakrát vystavené faktury a nesprávné údaje.

Kompletní implementace project management office ve společnosti AXA CEE

#ProjectManagement #ProjectManagementOffice #Bankovnictví #Pojištění #procesy

Náš klient je poskytovatelem finančních služeb v mnoha zemích, se svou lokální sítí poboček také v České republice. Vzhledem k pokračujícím změnám na trhu mají v rámci své společnosti průběžné portfolio projektů. Když nás oslovili, chyběl jim v rámci interních zaměstnanců zkušený projektový manažer. Přišli proto o mnoho finančních zdrojů a potýkali se s některými každodenními operacemi kvůli velkému zapojení interních pracovníků do realizace projektů. Společnost neměla zavedené procesy, které by umožňovaly monitorování a řízení projektů a jejich přínosů, a proto projekty často postrádaly jasnou strukturu a v mnoha případech ztrácely směr, který byl na začátku definován. My…

-> Zvýšení spokojenosti zákazníků

-> Nárůst prodeje

-> Zlepšení bezpečnosti

-> Snížení nákladů

-> Zlepšení zákaznické zkušenosti

-> Zvýšení produktivity

Jak jsme zvýšili prodej a zlepšili customer experience

#ERP #obchodní procesy #digitální procesy #vývoj softwaru #inovace

Náš klient je poskytovatel ERP systémů pro malé a středně velké logistické společnosti a realitní developery. Měli již „krabicový“ ERP systém, který implementovali před několika lety. Vzhledem k vývoji trhu, novým bezpečnostním rizikům, kterým byla jejich databáze vystavena, a růstu zákaznické základny se rozhodli implementovat do stávajícího systému extra moduly. Náš klient však i přes veškerou snahu nebyl schopen v projektu pohnout, protože byl velmi složitý a jeho vlastní interní zdroje nebyly technicky schopné jej realizovat bez ohrožení interních procesů a bezpečnosti. My…

Jak jsme vyčistili staré kódy a zrestrukturalizovali developerský tým

#čistýkód #refaktoring #vývojsoftwaru #leadership #procesy

Náš klient se zabývá vývojem specializovaného realitního software a realitní webové aplikace. Chtěli restrukturalizovat svůj tým pro vývoj softwaru, aby posílili své technické schopnosti. Potřebovali hlavního vývojáře, aby jim pomohl vytvořit standardy kódování, pomoci s Refactoringem a nastavit celý proces přidávání budoucích doplňků kódování. Kromě toho potřebovali pro nováčky nastavit proces onboardingu, aby urychlili proces jejich zaškolení.

My…

-> Zjednodušení stávajícího kódovacího rámce

-> Čistý kód

-> Zlepšení bezpečnosti

Reference od našich konzultantů

“Nezávislé poradenství v oblasti projektů”

Se společností DevPack byla vždy věcná a rychlá spolupráce, jako spolehlivého partnera mohu jen doporučit.

Václav Švirga, SW developer, DEV PACK

“Testování a zajištění kvality”

Ve společnosti DEV PACK pracuji zhruba rok a mohu s klidem říci, že DEV PACK jako zaměstnavatele vřele doporučuji. Během pandemie mi vyšli vstříc a bylo mi umožněno pracovat full remote (home office), přičemž jsem dostal také možnost se během své práce vzdělávat a zvyšovat si tak svou kvalifikaci. Vzhledem k velikosti firmy (nejedná se o korporát) a způsobu vedení projektů mám vždy možnost vyjádřit se také k tématům, které mě trápí nebo něčím zaujaly. Vím, že můj názor bude brán vážně. V neposlední řadě bych také zmínil, že mám v DEV PACK zázemí v kvalitním vedení firmy, které bere ohledy na mé potřeby a vychází mi vstříc.

Miroslav Hinner, QA & Tester, DEV PACK

“Nezávislé poradenství v oblasti projektů”

S DEV PACKem jsem velmi spokojen. Velmi oceňuji a respektuji individuální přístup, vstřícné jednání, aktivní spolupráci nejen při získávání projektu, ale i po celou dobu realizace. Faktury jsou splatné do 21 dnů. Sazba na MD byla zvýšena, aniž bychom o to požádali – velmi příjemné překvapení 😊. Díky Vám všem byl přechod z HPP na OSVČ velmi hladký. Komunikace s mým HR business partnerem v DEV PACK je výborná, vždy se mi snaží pomoci. Pokud si něčím nejsem jistý, zeptám se a nechám si poradit od svého mentora v DEV PACK. Oba mě po celou dobu projektu kontrolují, zajímají se o to, jak se mi daří, zda je vše v pořádku, nabízejí různá řešení problémů, pokud požádám o radu. Lidé v DEV PACK jsou hlavním důvodem, proč jsem se rozhodl s nimi pracovat. S DEV PACKem jsem opravdu nadmíru spokojen. Děkuji vám všem.

.

Ján Dombek, SW Test Engineer, DEV PACK

Kontaktujte nás

Jsem